orjinal__kapadokya-da-balon-turlari-yapilamiyor__17_02_2015__10_15_29Türkiye Turizminde tüm dünyanın Türkiye yi hatırlamasında en belirgin obje Balon turlarımızdır.
Balon turları Kapadokya Ve Pamukkale’de yoğun olarak yapılmaktadır. Ancak Balon turları öncelikli olarak Kapadokya bölgesinde daha çok ilgi görmektedir sebebi ise Güneşin doğuşuna müteakip Kapadokya bölgesinin eşsiz manzarasının yukarıdan izlenerek fotoğrafçılara ilham kaynağı olacak bir aktivite olarak tüm insanlığın zihninde yer etmesidir.

Kapadokya geldiyseniz balona binmeden giderseniz çok üzülürsünüz. Tüm yetki belgeleri ile birlikte sürekli denetlenen bir yapı olarak Uzman uçuş hocalarımız ile Sivil havacılık kurumunun tüm izinlerin eksizsiz olarak alındığı bir kurum olarak Sizlerin can ve mal ve güvenliğiniz için her önlemleri göz ardı etmeden ve sizleri sigorta ile güvence altına alıyoruz.

Bu organizasyonda otelinizden alınarak önce tesisimizde hafif bir kahvaltı yapılarak balon alanına geçiyoruz balon seyahatimizi gerçekleştirmek için start alıyoruz daha sonra iniş sonunda birbirinden özel ikramlarımız ile sizleri otelinize yada istediğiniz yere transferinizi yapıyoruz.