Profesyonelce yaptigimiz kaliteli organizasyonlarin basinda ise Dügün Organizasyonlari gelmektedir.

Dügün organizasyonlari hizmet alanimiz: Firmamiz hayallerinizi ve hayatinizi birlestireceginiz bu özel günün organizasyonunun kusursuz sonuçlanmasi için bütün ekip ve ekipmanlariyla yaninizdadir. Dügün organizasyonunu kaliteli ve eksiksiz yerine getirmenin en önemli yolu saglam bir dügün ekipmani alt yapisi ve profesyonel bir ekiptir. Dügün organizasyon firmasi çiftlerin isteklerini ve hayallerini yerine getirmek için yeni yatirimlar yapabiliyor, yeni çözümler üretebiliyorsa dügün organizasyonunda kaliteli isler yapabilir, basarili bir dügüne imzasini atabilir. Dügün organizasyonlari için bünyemizde ki sayisiz ekipman alt yapisi ve profesyonel dügün ekibimizle birbirinden kaliteli ve sik dügünlere imzamizi atiyoruz

Dügün organizasyonunuzda çözüm ortaginiz olmaktan mutluluk duyuyoruz, dügün organizasyonunuz için sizinle birlikte sizleri rahatlatmak için düğün mekân seçimi ile ise başlıyoruz. İstanbul düğün mekânları arasında sizler için hayalinize uygun en özel mekâni seçerek dügün hazirliklariniza basliyoruz. Dügün hazirliklariniz için size dilerseniz a dan z ye içinde ev dekorasyonundan , beyaz esyaya , moda evinden , ayakkabicisina, gelin damat kuaföründen , dügün dansina hatta dügün fotograf ve kameramanina varincaya kadar pek çok çözüm ortagimizi sizlerle paylasiyoruz.

Dügün organizasyonun ilk adimi dügün mekan seçiminden hemen sonra sira dügün davetiyelerine geldi. Sizler için bünyemizde hazirladigimiz özel davetiye katologunun yani sira , bir birinden seçkin davetiye firmalarinin da dügün davetiye örneklerinden olusan dügün katoloklarini sizlerle paylasiyoruz. Davetiye seçiminin ardindan davetiyeleri hattatimiza isteginiz dogrultusunda yazdiriyoruz. Dügün organizasyonunun en önemli iki adiminin ardindan sira dügün dekorasyonuna geldi, dügün organizasyonunun gelin damat ve dügün organizasyon firmasi için en zevkli tarafi dügün dekorasyonudur. Dekorasyon da ha dügün davetiyelerin süslenmesiyle basliyor; dügün mekâninin özelligine göre dügün süslemesi sekilleniyor. Dügün mekanina göre süsleme organizasyonumuz daha mekanin girisinden basliyor ; çok sik bir davetli girisi ve kokteyl alani dekorasyonu ile ise basliyoruz. Dügün organizasyonu davetlilerin oturma planinin yer aldigi panolar hazirliyoruz, yerine göre her bir dügün davetlisi için özel masa kartlari hazirliyoruz. Masa kartlarini da dilerseniz dügün davetiyelerini yazdirdigimiz hattatimiza yazdirabiliyoruz. Dügün organizasyonuna katilacak davetlilerinizi kapida hosteslerimiz karsiliyor ve üzerinde masa numarasi olan masa kartlarini konuklariniza takdim ediyor. Dügün davetlileri için birbirinden sik masalar ve sandalyeler hazirliyoruz. Dügün organizasyonunda titizlikle hazirladigimiz en önemli ayrinti masa üzeri objelerdir. Masa süslemesinde masa örtüsü süslemesi, masa kapagi dekoru sinirsiz seçimlerimiz arasindan biri mutlaka sizin zevkinize hitap edecektir. Masa üzeri subla dekoru seçeneklerimiz masayi siklastiracaktir. Masa üzeri samdan ve çiçek dekoru masa süsleme biriminin en önemli kismidir. Dügünün özelligi ve genel dekoruna göre samdan seçimi yapilmalidir. Samdan tek kollu samdan alternatifinden baslayip dokuz kollu samdan alternatifine kadar degisiklik göstermektedir. Eger ki dügün organizasyonu deniz kenarinda ve rüzgarli bir alandaysa ozaman samdan mum dekoru yerine akülü isik dekorlari tercih edilmelidir. Isik dekoru hem sik bir görüntü saglamakta hemde masayi aydinlatmaktadir. Egerki dügün organizasyonunuz kapali bir mekanda ise o zaman samdan uygulamalari yapilabilir. Çok kollu samdan ve mum dekorlari kullanilabilir. Dügün organizasyonunun rengine göre samdanlara çiçek dekorlari uygulanir ve samdanlardaki çiçek süslemesi dilediginiz renkte yapilabilir. Masa üzeri peçete dekoru dügününüz için seçeceginiz nikah sekeri dekoru ile bütünlesip dügün davetlilerinize vereceginiz sik bir hediyeye dönüsebilir. Dügün menüsü için sizinle bütünlesen sik menü kartlari hazirlanip dügün menüsü davetliler için masaya konulur. Masa üzeri dekor rengine uygun sik taslarla süslenir.

Sandalye dekoru ise mekanin özelligine göre isterseniz tamamen firmamiz tarafindan getirilebilir; tifany veya ahsap sandalye dekoru uygulanabilir veya mekanin sandalyeleri birbirinden farkli sandalye giydirme dekorlari ile süslenebilir.

Dügün süslemesinin en göze çarpan en can alici dekoru gelin yolu dekorudur. Gelin yolu mesafeye göre çiçeklerle dekore edilip samdanlarla süslenir, gelin ve damatin girisleri aninda gelin yolundan volkan ve isik gösterileri yapilip gelin yoluna ayri bir güzellik katilir.gelin yolunun tamamlayicisi nikah masasidir. Dügün organizasyonunda en göze çarpan dekor nikah masasi dekorudur. Nikah masasi tercihleriniz dogrultusunda dekore edilir. Nikah masasi altina konulan podyum ile daha da göze çarpar. Nikah aninda yapilan isik , konfeti ve volkan gösterileri ile nikah aninin güzelligine farkli bir estetik katilir

Dügün organizasyonunu görüntülemek için kamera sistemi, jimijip sistemi , projeksiyonla aktüel görüntü aktarimi, reji ve reji masasi gibi teknik sistemler kullanilmaktadir.

Dügün organizasyonunun en önemli anlarindan birisi ise pasta ani ve havai fisek gösterisidir. Dügün organizasyonunda havai fisek genelde ilk dans aninda atilip; dügün pastasi ise dügün sonuna dogru kesilmektedir.

Dügün organizasyonunda teknik sistem ses ve isik tesisati ve dj çok önemlidir. Zira dj ile bir nevi dügün organizasyonunun ana hatlari belirginlestirilmektedir. Dügün orkestrasi veya sanatçi ise dügünün akisi dogrultusunda dügün organizasyonunu seyrinde ve eglenceli bir sekilde ilerlemesini saglamaktadir

Dügün organizasyonunuz için gelin ve damatin yaninda dügünün boyunca dügün asistanimiz yer almaktadir dügün asistaniniz sizin için dügün boyunca karsilasabileceginiz sürprizlere hazirlikli olacak ve her seyin mükemmel bir sekilde devam etmesini saglayacaktir.

Dügün organizasyonunuzda her sey kusursuzdu diyebilmeniz için dügün organizasyon firmasi olarak tüm imkanlarimizi seferber ediyoruz.